Zdrowa kuchnia

Wyposażenie pracowni

Off 3
Wyposażenie pracowni
1 vote, 9.00 avg. rating (133% score)

Mamy w szkole małą pracownię komputerową. Została wyposażona za pieniądze unijne dobrych kilka lat temu. Dlatego też nasze komputery są raczej przestarzałe, często się zawieszają i jako takie nie spełniają już swojej funkcji. Dyrekcja jakiś czas temu złożyła do urzędu marszałkowskiego prośbę o dotację na wyposażenie pracowni, ale jak na razie nic nie słychać, by została ona zrealizowana.
Trzeba było zatem wziąć sprawy w swoje ręce. Dowiedziałam się, że zaprzyjaźniona instytucja wymienia całkiem nowe komputery na laptopy. Szybko nawiązałam współpracę, ponieważ uznałam, że ten sprzęt będzie idealny dla naszej pracowni. Dzieciaki będą mogły jeszcze jakiś czas na nim popracować.
Jednak sprawa nie była prosta. Należało sporządzić tysiące protokołów, załatwić mnóstwo zezwoleń i innych dokumentów, aby te komputery mogły pojawić się w naszej szkole. Na szczęście jednak wszystko się udało i sprzęt trafił do pracowni. teraz łatwiej prowadzi się tu zajęcia informatyczne, a dzieciaki się bardzo cieszą.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Pomysł na racuchy

    Racuchy od lat w naszym kraju są bardzo popularną potrawą jednak nie wszyscy potrafią je dobrze zrobić i nie wszyscy wiedzą, że dobre racuchy to przede wszystkim te, które robiły nasze babcie. Obecnie popularne racuchy nazywane plackami drożdżowymi nie posiadają już tak głębokiego i aromatycznego smaku, jakim kiedyś gościły w domach naszych babć. Oczywiście racuszki…

  • Żytnie (Browar Konstancin)

    Dawno nie pisałem nic o jednym z moich ulubionych browarów 2010 roku. Po tym, jak z ogólnopolskiej sprzedaży zniknęło Mazowieckie, nie miałem specjalnej ochoty na inne piwa z Konstancina. Ale ileż można się gniewać, zwłaszcza, gdy w ofercie pojawiają się takie perełki jak Żytnie? Piwo robione jest na słodzie żytnim, który ma podobne cechy co…