Zdrowa kuchnia

Wyposażenie pracowni

Off 1
Wyposażenie pracowni
1 vote, 9.00 avg. rating (133% score)

Mamy w szkole małą pracownię komputerową. Została wyposażona za pieniądze unijne dobrych kilka lat temu. Dlatego też nasze komputery są raczej przestarzałe, często się zawieszają i jako takie nie spełniają już swojej funkcji. Dyrekcja jakiś czas temu złożyła do urzędu marszałkowskiego prośbę o dotację na wyposażenie pracowni, ale jak na razie nic nie słychać, by została ona zrealizowana.
Trzeba było zatem wziąć sprawy w swoje ręce. Dowiedziałam się, że zaprzyjaźniona instytucja wymienia całkiem nowe komputery na laptopy. Szybko nawiązałam współpracę, ponieważ uznałam, że ten sprzęt będzie idealny dla naszej pracowni. Dzieciaki będą mogły jeszcze jakiś czas na nim popracować.
Jednak sprawa nie była prosta. Należało sporządzić tysiące protokołów, załatwić mnóstwo zezwoleń i innych dokumentów, aby te komputery mogły pojawić się w naszej szkole. Na szczęście jednak wszystko się udało i sprzęt trafił do pracowni. teraz łatwiej prowadzi się tu zajęcia informatyczne, a dzieciaki się bardzo cieszą.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Czerwony Smok (Browar Fortuna)

    Czerwony Smok to kolejne ciemne piwo Fortuny, które całkiem zasłużenie cieszy się dużą estymą fanów gatunku. Jeśli lubisz goryczkowy, palony smak, pewnie nie muszę cię przekonywać, że Czerwony Smok to obowiązkowa pozycja twoich zakupów. Jeśli jakimś cudem jeszcze nie miałeś okazji spróbować tego piwa, zważ, że jest to trunek pozbawiony nieznośnej słodyczy Czarnej Fortuny, lekko…

  • Dania z piekła rodem

    Bardzo ostre przyprawy, który w obecnym czasie są niezwykle popularne w naszych kuchniach od lat goszczą w wielu potrawach, które spożywamy, na co dzień. Wiadomo, że ostre musi być leczo, ostra musi być chilli con carne, ostre również powinny być wszelkie kotleciki na bazie papryki oraz wszelkie flaczki, itp. Wiadomo, że każdy z nas ma…