Zdrowa kuchnia

Niebezpieczna oblewarka do czekolady

Off 5
Niebezpieczna oblewarka do czekolady
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Niebezpieczna oblewarka do czekolady

Praca w kuchni nie należy z całą pewnością ani do najbezpieczniejszych, ani najprostszych zajęć. Osoba pracująca w takim miejscu każdego dnia styka się z mnóstwem niebezpiecznych urządzeń, które dla niewykwalifikowanego użytkownika mogą być nawet śmiercionośne.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło przedwczoraj w lokalnej tradycyjnej, regionalnej cukierni, do której w ostatnim czasie przyjęto wielu młodych pracowników, którzy nie posiadają dużego doświadczenia w pracy w tego typu miejscach. Są to w większości młodzi ludzie, którzy dopiero co skończyli naukę w szkole i mogą się pochwalić pokaźną wiedzą teoretyczną. Niestety należy jednak podkreślić, iż w parze z nią nie idzie równie duża ilość wiedzy praktycznej.

Było tak w przypadku młodej pracownicy obsługującej oblewarki do czekolady. Jako iż kobieta nie była obeznana w pracy ze wspomnianym urządzeniem, wystarczyła chwila nieuwagi, by przez przypadek nieostrożnie włożyła dłoń pod strumień gorącej czekolady i doznała bardzo bolesnego oparzenia. Została ona natychmiast przetransportowana do szpitala. Całe szczęście obyło się bez poważnych obrażeń i po kilku godzinach obserwacji i opatrzeniu dłoni wypisano ją ze szpitala.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Smoky Joe (AleBrowar)

    Mieliśmy już wiśnię, śliwkę, jabłko, czekoladę, malinę – i co tam jeszcze – w piwie. Najwyższy czas na whisky! Nowość z AleBrowaru jak zwykle urzeka oprawą graficzną etykiety: i postać, i kolorystyka, i użyty w nazwie font – wszystko bardzo mi się podoba. Jeśli chodzi o styl: jest to stout zawierający słód wędzony szkockim torfem….

  • Lwówek Wiedeński (Browar Lwówek)

    Kolejna wyprawa po złote runo. Tym złotym runem jest oczywiście GORYCZKA. Magiczne słowo kojarzone wyłącznie z piwem, przez lata rugowane z naszej pamięci przez rozrastające się koncerny browarnicze. Od pewnego czasu jesteśmy świadkami powrotu do wytrawności piwa, coraz bardziej goryczkowe trunki są poszukiwane przez znawców tego wykrzywiającego gębę smaku. Po ekstremalnych doznaniach zaserwowanych przez bezkompromisowych…