Zdrowa kuchnia

Niebezpieczna oblewarka do czekolady

Off 2
Niebezpieczna oblewarka do czekolady
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Niebezpieczna oblewarka do czekolady

Praca w kuchni nie należy z całą pewnością ani do najbezpieczniejszych, ani najprostszych zajęć. Osoba pracująca w takim miejscu każdego dnia styka się z mnóstwem niebezpiecznych urządzeń, które dla niewykwalifikowanego użytkownika mogą być nawet śmiercionośne.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło przedwczoraj w lokalnej tradycyjnej, regionalnej cukierni, do której w ostatnim czasie przyjęto wielu młodych pracowników, którzy nie posiadają dużego doświadczenia w pracy w tego typu miejscach. Są to w większości młodzi ludzie, którzy dopiero co skończyli naukę w szkole i mogą się pochwalić pokaźną wiedzą teoretyczną. Niestety należy jednak podkreślić, iż w parze z nią nie idzie równie duża ilość wiedzy praktycznej.

Było tak w przypadku młodej pracownicy obsługującej oblewarki do czekolady. Jako iż kobieta nie była obeznana w pracy ze wspomnianym urządzeniem, wystarczyła chwila nieuwagi, by przez przypadek nieostrożnie włożyła dłoń pod strumień gorącej czekolady i doznała bardzo bolesnego oparzenia. Została ona natychmiast przetransportowana do szpitala. Całe szczęście obyło się bez poważnych obrażeń i po kilku godzinach obserwacji i opatrzeniu dłoni wypisano ją ze szpitala.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Belg (Browar Lwówek)

    No to atakujemy kolejną nowość z Lwówka Śląskiego. Tym razem ich czarny koń, piwo w stylu belgijskiego ale, niepasteryzowane (pardon, nieutrwalone). Miłośnicy ale mają już co wybierać z oferty naszych małych browarów (najlepszą propozycję ma oczywiście Browar na Jurze z Zawiercia), dlatego browarnicy z Lwówka musieli trochę popracować nad swoim produktem, by został on doceniony…

  • Zawiercie Bursztynowe (Browar na Jurze)

    Pierwsze spotkanie z piwem z Zawiercia. Jest to piwo górnej fermentacji, wg informacji na etykiecie „bardzo mocno chmielone”. Nie wiem, w jaki sposób zweryfikować ten opis, czy nie jest to typowa czcza przechwałka, czy może browar rzeczywiście dał więcej chmielu niż zwykle. Sprawdźmy, jak wygląda i smakuje Bursztynowe. Piwo ma efektowną herbacianą barwę. Piana gęsta…