Blog

Depilacja laserowa – Bytom

Off 5

Metody depilacji nóg
Depilacja nóg nie jest już kwestią do wyboru, wielu osobom, zwłaszcza młodym, trudno wyobrazić sobie, że można byłoby tego nie robić. Na pewno wydepilowane nogi wyglądają estetyczniej i atrakcyjniej, są też przyjemnie gładkie, ale dla wielu kobiet przymus depilacji nastręcza też wielu problemów. Dlaczego? Czasem trudno znaleźć idealną metodę usuwania niechcianego owłosienia, choć na rynku jest ich bardzo wiele. Często wszystkie z nich są niedoskonałe, zwłaszcza jeśli ktoś ma wrażliwą skórę albo na przykład tendencje do wrastania włosków. Czym można i warto depilować nogi? Najbardziej powszechną metodą jest oczywiście golenie, które jednak trzeba powtarzać nawet codziennie, a to może nie wpływać dobrze na stan skóry, która wysusza się, może być podrażniona i nierzadko pojawiają się na niej krostki. Dłuższy efekt dają woski oraz depilator, po takich metodach jednak często włoski wrastają, co wygląda nieestetycznie, powoduje zapalenia mieszków włosowych czy inne problemy oraz niweluje efekt gładkiej skóry. Najtrwalszy efekt daje zaś depilacja laserowa, która dodatkowo nie powoduje przykrych dolegliwości.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Irish Beer (Browar Kormoran)

    Moje uczucia wobec browaru Kormoran świetnie obrazuje sinusoida – raz na górze, raz na dole. Tym razem na dole. „Irlandzkie” z Olsztyna zawsze omijałem szerokim łukiem – etykieta znacznie odbiegająca stylem od pozostałych marek browaru nieodparcie kojarzyła mi się z Krajanem lub innym Jabłonowem. Okazuje się jednak, że w zestawieniu z Belfastem to piwo nie…

  • Smoky Joe (AleBrowar)

    Mieliśmy już wiśnię, śliwkę, jabłko, czekoladę, malinę – i co tam jeszcze – w piwie. Najwyższy czas na whisky! Nowość z AleBrowaru jak zwykle urzeka oprawą graficzną etykiety: i postać, i kolorystyka, i użyty w nazwie font – wszystko bardzo mi się podoba. Jeśli chodzi o styl: jest to stout zawierający słód wędzony szkockim torfem….