Etykiety na piwo domowe

Spożywaj czekoladę

Off 11
Spożywaj czekoladę
1 vote, 3.00 avg. rating (73% score)

Spożywaj czekoladę

Jeśli chodzi o osoby młode, jak i starsze, to lekarze zalecają im spożywanie czekolady. Dostrzegają oni wiele zalet tego wspaniałego produktu, który obecnie bez problemu możemy dostać w pierwszym lepszym sklepie. A gdybyśmy skupili się na jej zaletach, to warto na sam początek wskazać, że zawiera bardzo dużo węglowodanów, magnezu, potasu, żelaza. Choć musimy tutaj wskazać, że dobrze byłoby korzystać z tych czekolad gorzkich, które nie posiadają cukru. Taka czekolada może być dla nas taką bombą energetyczną, która w czasie ogromnego zmęczenia może zaopatrzyć nas w potrzebne siły. Warto obecnie korzystać z takich pożywnych, wartościowych produktów, które na pewno pozytywnie wpływają na nasz organizm. Ale jest obecnie różnorodne zastosowanie czekolady w kuchni, ponieważ mamy możliwość użyć ją w plackach, jako polewy. Jeśli chcemy taką polewę wykonać, to musimy rozgrzać czekoladę, a po wykonaniu placka zalać górną część. Takie ciasto będzie bardzo smaczne. Możemy wykorzystać czekoladę do deserów. Poza tym zapewne nieraz zdarza się, że zakupujemy ją w celu zwyczajnego spożycia danej czekolady.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Namysłów Niepasteryzowane (Browar Namysłów)

    Nie mam zbyt wysokiego mniemania o wytworach browaru w Namysłowie, jednak obok tak dopracowanej wizualnie i tak napakowanej marketingowym bełkotem butelki przejść obojętnie nie mogłem. Trzeba przyznać, że projektanci się postarali. Flaszka wygląda efektownie, przyciąga wzrok starannie dobranymi elementami graficznymi (spójrzcie na tę tłoczoną „enkę”), a przy tym pozostaje „old fashion”, wzbudza zaufanie tradycjonalistycznym dizajnem….

  • Daglezja, ale świeża

    Pod koniec maja trochę eksperymentowałem z piwem i chciałem się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami na temat jednego składnika. Mianowicie chodzi o gałązki drzewa iglastego, które nazywa się Daglezja. Na ogrodzie u moich teściów rośnie takie jedno drzewko. Miałem ochotę wzbogacić moją session IPA jakimś iglakiem. Mam dostęp do świerka, jodły, ale one wydawały się…