Festiwal dobrego piwa

Przepis na zapiekankę

Off 9
Przepis na zapiekankę
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przepis na zapiekankę

Dzisiaj możemy być kucharzami we własnej kuchni, jeśli o to odpowiednio zadbamy. Dlatego powinniśmy postarać się wykonać na przykład taki prosty przepis związany z zapiekanką. W celu jej wykonania potrzebujemy odpowiednie produkty. Wiadomo, że głównie zapiekanka kojarzy się nam z szynką, ciastem oraz dużą ilością sera. Ale nie należy brać pod uwagę jedynie tych produktów. Dlatego warto również skupić się na owocach. Mowa jest przecież tutaj o wspaniałym przepisie dotyczącym zapiekanki owocowej. Zapewne niejednemu z nas zasmakuje. Ale najbardziej musimy postarać się o jej wykonanie. Dlatego musimy zaopatrzyć się w dane wiśnie. Poza tym warto je ułożyć w żaroodpornym naczyniu, posypać połową cukru; Także następna czynność jest związana z wyrobieniem ciasta. Musimy je przemieszać z cukrem oraz z solą. Gdy już te produkty zmieszamy z mąką, to następnie dodajemy mleko i wyrabiamy na gładką masę. I tak oto jesteśmy w stanie już utworzyć odpowiednie ciasto, na które należy zalać owoce. A możemy także korzystać z innych owoców.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Lubuskie Zielone (Browar Witnica)

    To nie żart, to piwo jest naprawdę zielone. I to łącznie z pianą! Niestety, browar nie zdradza, co odpowiada za ten śliczny kolorek. Jakiś bliżej nieokreślony „barwnik naturalny”. Martwi mnie też, że na etykiecie nie umieszczono pełnego składu, tylko wzorem koncerniaków informację, że piwo zawiera słód jęczmienny. Znaczy to, że zawiera też coś, czym browarnicy…

  • Piwo Siła w walce z rosyjskim agresorem

    Kolega Maks, który pochodzi z Ukrainy, przywiózł mi niedawno ze swojego kraju bardzo wyjątkowy prezent. Wyjątkowy, bo jeszcze się nie spotkałem z takim piwem i nie chodzi tu o wrażenia smakowe, a bardziej ideologiczne. Piwo Siła z browaru Prawda uderza etykietą w rosyjskiego agresora. Ile w tym rzeczywistej walki, a ile marketingu? Postanowiłem to sprawdzić….