Festiwal dobrego piwa

Przepis na zapiekankę

Off 20
Przepis na zapiekankę
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przepis na zapiekankę

Dzisiaj możemy być kucharzami we własnej kuchni, jeśli o to odpowiednio zadbamy. Dlatego powinniśmy postarać się wykonać na przykład taki prosty przepis związany z zapiekanką. W celu jej wykonania potrzebujemy odpowiednie produkty. Wiadomo, że głównie zapiekanka kojarzy się nam z szynką, ciastem oraz dużą ilością sera. Ale nie należy brać pod uwagę jedynie tych produktów. Dlatego warto również skupić się na owocach. Mowa jest przecież tutaj o wspaniałym przepisie dotyczącym zapiekanki owocowej. Zapewne niejednemu z nas zasmakuje. Ale najbardziej musimy postarać się o jej wykonanie. Dlatego musimy zaopatrzyć się w dane wiśnie. Poza tym warto je ułożyć w żaroodpornym naczyniu, posypać połową cukru; Także następna czynność jest związana z wyrobieniem ciasta. Musimy je przemieszać z cukrem oraz z solą. Gdy już te produkty zmieszamy z mąką, to następnie dodajemy mleko i wyrabiamy na gładką masę. I tak oto jesteśmy w stanie już utworzyć odpowiednie ciasto, na które należy zalać owoce. A możemy także korzystać z innych owoców.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Zawiercie Czekoladowe (Browar na Jurze)

    Browar z Zawiercia po raz kolejny udowadnia, że jak się już za coś bierze, to robi to z sercem i bez kompromisów. Tym czymś jest piwo typu stout. Nazwa może być myląca dla niektórych konsumentów – określenie „czekoladowe” mogą odnieść do słodkiego Magnusa i takiego smaku będą się spodziewać. Tymczasem Zawiercie Czekoladowe oferuje klasyczną stoutową…

  • Książęce Korzenne (Kompania Piwowarska)

    Biuro Kompanii Piwowarskiej? Jest do was paczka ze sklepu Piwa Okazjonalne. W koncernach też pracują ludzie (podobno), to i czasem zachowują się po ludzku. Znaczy kupują piwa z małych browarów, wąchają, próbują, wpadają na pomysły. Ostatnio nawąchali się piw sezonowych i sami postanowili takie zrobić. Zakupili więc karton przypraw Kamis, duży słój miodu i zrobili….