Tesco piwa

Bohemia Pilsner (Sulimar)

Off 13
Bohemia Pilsner (Sulimar)
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Najgorszy reprezentant serii Rebel. Temu panu już dziękujemy.

Temu panu, czyli Markowi Sulidze, który swoim wizerunkiem wspiera nową „międzynarodową” linię Sulimaru. Tym razem wybieramy się do Czech w poszukiwaniu smaku typowego pilsa. Niestety, znajdujemy tylko taniego puszkowego eurolagera.

Nie przeszkadza mi użycie zielonej butelki, bo zapach skunksa jest minimalny. Przeszkadza mi, że to piwo jest niepijalne. Wodniste, cienkie, kwaśne, dwutlenkowowęglowe. O goryczce możemy sobie tylko pomarzyć w mokrych snach, podobnie o „chlebowej słodowości i subtelnym korzennym aromacie (WTF??) z nutą chmielowego bukietu”. Autor tego tekstu z kontry chyba był na metamfetaminie, gdy go tworzył.

Piwo pachnie jak Tatra i ma identyczny ciemnozłoty kolor. Bąble gazu są ogromne, a piana znika po 20 sekundach. Pustka, beznadzieja. „Piwo rzemieślnicze”? Nic dziwnego, że profesja rzemieślnika jest dziś na wymarciu.

==Radar==

Alkohol: 5,2%, ekstrakt: 11,5% wag.
Cena: 3,99 zł (Tesco)

Ocena: 2/10

+ etykieta

– zero piany
– smak taniego eurolagera
– koszmarna wodnistość i pustka smaku
– cena z kosmosu

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Master Pils (Browar Głubczyce)

    Co począć w taki dzień? Wszystkie normalne sklepy zamknięte. Wylądowałem w Żabce i w akcie desperacji chwyciłem puchę piwa z Głubczyc. Szkoda, że nie przemyślałem tej decyzji… Master (cóż za skromna nazwa) w szklance prezentuje się całkiem ładnie. Piana na dwa palce, podczas opadania pozostawia na szkle szczodre firanki. Zapach smrodliwy, jakby kałużę po słodzie…

  • Pyszna sałatka owocowa

    Jeśli ktoś z nas nigdy nie robił sałatki owocowej to na pewno dużo stracił, gdyż jest to jedna z najlepszych sałatek, jakich możemy zrobić. Otóż sałatka owocowa to nic innego jak zlepek różnego rodzaju owoców posiekanych i dobrze zagęszczonych odpowiednim sosem. Wiadomo, że niektórzy lubią, kiedy ich sałatka jest czysta, czyli po prostu taka, w…