Tesco piwa

Bohemia Pilsner (Sulimar)

Off 8
Bohemia Pilsner (Sulimar)
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Najgorszy reprezentant serii Rebel. Temu panu już dziękujemy.

Temu panu, czyli Markowi Sulidze, który swoim wizerunkiem wspiera nową „międzynarodową” linię Sulimaru. Tym razem wybieramy się do Czech w poszukiwaniu smaku typowego pilsa. Niestety, znajdujemy tylko taniego puszkowego eurolagera.

Nie przeszkadza mi użycie zielonej butelki, bo zapach skunksa jest minimalny. Przeszkadza mi, że to piwo jest niepijalne. Wodniste, cienkie, kwaśne, dwutlenkowowęglowe. O goryczce możemy sobie tylko pomarzyć w mokrych snach, podobnie o „chlebowej słodowości i subtelnym korzennym aromacie (WTF??) z nutą chmielowego bukietu”. Autor tego tekstu z kontry chyba był na metamfetaminie, gdy go tworzył.

Piwo pachnie jak Tatra i ma identyczny ciemnozłoty kolor. Bąble gazu są ogromne, a piana znika po 20 sekundach. Pustka, beznadzieja. „Piwo rzemieślnicze”? Nic dziwnego, że profesja rzemieślnika jest dziś na wymarciu.

==Radar==

Alkohol: 5,2%, ekstrakt: 11,5% wag.
Cena: 3,99 zł (Tesco)

Ocena: 2/10

+ etykieta

– zero piany
– smak taniego eurolagera
– koszmarna wodnistość i pustka smaku
– cena z kosmosu

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Grin Sove czy naprawdę rozmarynowe?

    Piwa z dodatkiem roślinek i ziół to jest temat, który całkiem mnie jara. Sam robiłem piwo domowe z dodatkiem daglezji i wyszło całkiem fajnie. Teraz sięgnąłem po Grin Sove z browaru Golem. Ile rozmarynu w piwie? To pierwsze piwo jakie piłem z tego browaru. W ogóle to szanuję samą nazwę browaru i ich logo. Pojechali…

  • Magnus Czekoladowy (Browar Jagiełło)

    Piwo o smaku czekolady? Czemu nie, spróbujmy! Do tej pory piwo smakowe kojarzyło mi się jak najgorzej. Z jednej strony paskudne produkty koncernów w rodzaju Redd’s czy Gingersa, z drugiej (al)chemiczne smaczki piw marketowych w stylu Trixxa Malinowego. Na szczęście jest jeszcze trzecia strona, z której macha do nas browar Jagiełło, od pewnego czasu konsekwentnie…